Kupuj Tylko u Sprawdzonych Dystrybutorów. APEX to Polecany Partner Handlowy FOGO. Agregaty Prądotwórcze. SPRAWDŹ NAS !!
  • Facebook

  • Facebook

O firmie APEX


APEX to profesjonalna firma, która od ponad 20 lat istnieje na Polskim rynku i z powodzeniem spełnia wymagania swoich Klientów. Głównym aspektem naszej działalności jest hurtowa sprzedaż artykułów elektrycznych, elektronarzędzi oraz technik zamocowań. Szeroki wachlarz oferowanych produktów w połączeniu z rzetelnymi usługami sprawia że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową usługę w dobrej cenie. Działamy w przemyśle budowlanym, stoczniowym oraz motoryzacyjnym.

Kompleksowo zaopatrujemy firmy, fabryki i przedsiębiorstwa w produkty oraz usługi znajdujące się w naszej ofercie. Zapraszam do odwiedzenia naszej głównej strony internetowej – www.apex.fm – gdzie znajduje się pełna oferta Firmy.

Jeśli Jesteś zainteresowany współpracą lub Masz jakieś pytania zachęcam do kontaktu. Odpowiemy, doradzimy, pomożemy. Każdy Klient bez względu czy „duży czy mały” jest dla nas ważny a jego zadowolenie pomaga nam w dalszym działaniu i rozwoju . Dlatego jeszcze raz zapraszam do współpracy i życzę Państwu w imieniu swoim oraz całej Firmy sukcesów oraz zadowolenia.

Z poważaniem,

Marcin Psiuk

Właściciel